סלימאן וישאחי מהנדסים יועצים
ניווט מהיר
פרוייקטים
פרוייקטים

אודות החברה

חברת סלימאן וישאחי מהנדסים ויועצים בע"מ נוסדה בסוף 2001 ידי מספר אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים ובראשותי. אשר ביחד הביאו ניסיון עשיר ויכולות מקצועיות גבוהות בכל אחד ואחת תחומו כדי ליצור את החברה שאנחנו היום.
החברה ממוקמת במרכז העיר עכו, בצפון הארץ. כיום, חברת סלימאן וישאחי מהנדסים ויועצים בע"מ מונה צוות של אנשי מקצוע 21 (מיתוכם חמשה מהנדסי חשמל תואר ראשון) אשר מביאים איתם יותר מ-200 שנות אדם של ניסיון וידע עשירים בתחומים שונים של הנדסת חשמל.

צוות צעיר, תוסס, דינמי ומוטיבציה גבוהה הן התכונות שאנו מביאים על מנת לבצע את המשימות ואתגרים בצורה יעילה ומקצועית עם יכולות ומחויבות לעמוד בלוחות זמנים מוגדרים. החברה מוסמכת על ידי מכון התקנים הישראלי (IIS) לתקן "מערכת ניהול איכות ISO 9001:2008" תקן ישראלי המקביל לתקן הבינלאומי ISO 9001.

אודות החברה

 

בין לקוחותינו ניתן לראות חברות וארגונים מהגדולים בארץ כמו "מכבי – שרותי בריאות" ו"כללית – שרותי בריאות", "גילמור" הנדסה,
תלמ-חגמ מהנדסים, פלקסטרוניקס תעשיות האלקטרוניקה, פלסן תעשיות ועוד רבים אחרים בתחומים שונים בארץ ובחו"ל.

חברת סלימאן וישאחי מהנדסים ויועצים בע"מ מציבה לעצמה סטנדרטים גבוהים ביותר של יושרה מקצועית המושרשים היטב בערכי הליבה.
סטנדרטים אלה הם שאפשרו לה לשגשג ולצמוח. בכל שלב.

הצוות שלי ואני יודעים שהתקדמות של ממש מתחילה בצעד הנמרץ הראשון להתגבר על אתגרים, ויחס כזה הוא אפשרי רק כאשר הוא נובע מערכי
ליבה חזקים של בניית קשרי לקוחות לאורך זמן דרך מהירות ביצוע ושירות לקוחות בסטנדרטים הגבוהים ביותר,הפעולה נכונה,היושרה,
הפתיחות והאחריות.

 

הנהלה

 

אודות ההנהלה

אנג' סלימאן וישאחי Bs.C בהנדסת חשמל ומנכ"ל, סיים את לימודי בפקולטה להנדסת החשמל "בטכניון" - המכון טכנולוגי לישראל בחיפה, ב-1988. עם יותר מ 25 שנות ניסיון בתחום הנדסה וייעוץ בשליטה ותקשורת לתשתיות מים וביוב, טיפול בשפכים תעשייתיים ומתקני שאיבה, מבני ציבור, תשתיות ותאורה ופתרונות לתעשייה בתחומי חשמל שונים.

לאחר לימודיו, אנג' סלימאן וישאחי מילא תפקיד של מהנדס תכנון בחברת "איטקין – בלום" בירושלים, בניהולו של מר ארן בלום. במהרה מונה לתפקיד מהנדס בכיר בחברה.

ב1994, אנג' סלימאן וישאחי התמנה לראש צוות מהנדסים ומהנדס בכיר בחברת איטקין מהנדסים בחיפה (חברת האם של איטקין הבלום - ירושלים).

חברת סלימאן וישאחי מהנדסים יועצים בע“מ  |   החרושת 8 עכו  2451710   |  טל.  04-9913446   |   פקס. 04-9919156   |   דוא”ל: info@sw-eng.co.il

הפעל נגישות

בניית אתרים